Doświadczona pracownia w centrum Szczecina

Jesteśmy specjalistami w swojej branży, dlatego zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale przede wszystkim projektowaniem, produkcją i naprawą wyrobów skórzanych. Zgodnie z najwyższymi standardami kaletniczymi i rymarskimi, korzystając z wiedzy przekazanej nam przez naszych mistrzów, ojców i autorytety branży, wykorzystujemy podstawowe i dedykowane do konkretnych etapów produkcji narzędzia.

Nasza praca to sztuka, dlatego zwracamy uwagę na detale i pielęgnujemy każdy szczegół tak, aby spełniał najwyższe standardy. U nas nie dostaje się produktów z produkcji taśmowej, które wytrzymują sezon, bądź dwa. Jakość jest naszym priorytetem, dlatego wykorzystywać można je według swoich potrzeb przez naście albo i dziesiątki lat.

Otwieramy się na nowe trendy, uwielbiamy projektować zgodnie z tradycją, ale i w zgodzie z postępem. Wielokrotnie doceniani i wyróżniani w kraju i za granicą nie boimy się podejmowania największych wyzwań. Dzielimy się swoją wiedzą przekazując ją swoim uczniom, chcącym tworzyć zgodnie z podstawami sztuki niegdyś uznawanej za jedną z najbardziej szanowanych w obrębie wyrobów ręcznych.